preskoči na sadržaj

Login
Korisnik:
Lozinka:
E-monografija

U ovoj se školi koristi:

Brojač posjeta
Ispis statistike od 9. 10. 2017.

Ukupno: 119303
 

Jutarnja smjena

  8.00 -   8.45  1. sat 

  8.50 -   9.35  2. sat

  9.55 - 10.40  3. sat

10.45 - 11.30  4. sat

11.35 - 12.20  5. sat

12.25 - 13.10  6. sat

 

Popodnevna smjena

13.30 - 14.15  1. sat

14.20 - 15.05  2. sat

15.25 - 16.10  3. sat

16.15 - 17.00  4. sat

17.05 - 17.50  5. sat

Vijesti

PRODUŽENI BORAVAK ŠK. 2019./2020. GOD.

 

Popis učenika

upisanih u produženi boravak

šk. 2019./2020. god.

 


I. i II. grupa učenika 1. razreda

 

  1. DINO MEHANOVIĆ

  2. TOMISLAV VLAJKOVIĆ

  3. LUCIJA DŽINIĆ

  4. EMA BOŽIĆ

  5. VANESA ŽIC

  6. KRISTIJAN ŽEŽELIĆ

  7. LOVRO MATUŠAN

  8. NOA ADŽAMIĆ

  9. MARK RADELJIĆ

  10. NIKA KURELOVIĆ

  11. PAOLA KREMENJAŠ

  12. ROBERTA MAJDENIĆ

  13. SOREN VODARIĆ

  14. TAMARA VLAISAVLJEVIĆ

  15. JAKOV BOROJEVIĆ

  16. FILIP DUJMOVIĆ

  17. ROZA RUKAVINA

  18. PETRA JURIĆ

  19. MIA ČIRJAK

  20. NICOL GRBAC

  21. IVAN KOVAČEVIĆ

  22. NOA SUPERINA

  23. ANTONIA MATIĆ

  24. LENA JOVANOVIĆ

  25. BORNA STANKOVIĆ

  26. LUANA BRAJKOVIĆ

  27. FRAN BARIČEVIĆ

  28. DAVID HODAK

  29. NEA DAMJANOVIĆ UZELAC

  30. LEONA JANČIĆ

  31. ADAM RODI

  32. ANIKA JAŠKA

  33. ADAM ŽEŽELIĆ

  34. DEBORAH BOLANČA

  35. MELANI KLEPIĆ

  36. NIKO KERA

  37. LANA HEĆIMOVIĆ

  38. KLARA MARINAC

  39. MARINELA PROSEN

  40. ROKO JAKAČIĆ

  41. LENA FRANCETIĆ VIŠKOVO

  42. ELENA ŠEPAC VIŠKOVO

  43. NORA MATETIĆ VIŠKOVO

 

I.grupa

učenika 2. razreda

 

  1. ANDREJA ZATEZALO

  2. DOROTEA PETKOVIĆ

  3. BORNA GREGUR

  4. LUKA JURČIĆ

  5. EMA MALEŠEVIĆ

  6. TONKA LJUBIĆ

  7. ENA DREZGA

  8. MARA LERGA

  9. LARA MELADA

  10. IVANO BELANČIĆ

  11. NADIA STANOJEVIĆ

  12. PAULINA KELAVA

  13. EMA KOPAJTIĆ

  14. LAURA KUČIĆ

  15. FABIO FABIJANIĆ

  16. LENA NEKIĆ

  17. GABRIJELA PUVAČA

  18. JOSIP MRLE

  19. LAURA UJČIĆ

  20. MUJO JAŠAREVIĆ

  21. MARK KURTOVIĆ

  22. LUCIA GREGURIĆ

  23. EVELIN RAJČEVIĆ

  24. DOMINIK ATLIJA

  25. PATRIK MALNAR

  26. ANDREJ PR$EDOVAN

  27. ANA DOKŠANOVIĆ

  28. NIKA BASTALIĆ

 

Zahvaljujući organizaciji rada jednog učitelja u PB u međusmjeni upisani su i :

 

  1. MARIJA KOVAČIĆ

  2. NIKA LOPAC

  3. MIA IVIČEVIĆ VIŠKOVO

 

I. grupa

učenika 3. razreda

 

  1. LOVRO DŽINIĆ

  2. NINA BOŽIĆ

  3. JELENA MLAĐEN

  4. DANIEL MODRUŠAN

  5. GEA PETRIĆ

  6. TIA SABLJAK

  7. LUKAS DOBRE

  8. JURJAN ARBULA

  9. LUCIJA GLAVAN

  10. ENI BEĆAR

  11. FRANKA JURASIĆ

  12. LORENZO STANIŠIĆ

  13. DAVID DUJMOVIĆ

  14. LANA MATIJEVIĆ

  15. PATRIK PEREKOVIĆ

  16. FILIP FABIJANIĆ

  17. VAL DRUŽETA

  18. LUCAS BABIĆ

  19. LUKA MATOKOVIĆ

  20. FANI BARIČEVIĆ

  21. ERVIN VELČIĆ

  22. IVAN VUKELIĆ

  23. KATARINA CONJAR

  24. DOMINIK BOLANČA

  25. LOVRO IVANOVIĆ

  26. VIKTOR BRALIĆ

  27. LOREN VISINTIN

  28. NIKA TRBOJEVIĆ VIŠKOVO

 

RAVNATELJ ŠKOLE

mr.sc. MARKO STARČEVIĆ

 

 



Pošalji prijatelju Pošalji prijatelju
objavio: Karmen Toić Dlačić   datum: 1. 7. 2019.

Tražilica

Kalendar
« Studeni 2019 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
Prikazani događaji


Oglasna ploča
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Promo film

Anketa
Osjećaš li se ugodno i prihvaćeno u svom razredu?





Pitanja i odgovori
 Naslov: FAQ

  • Naj 10 pitanja

  • Nedavna pitanja

  • Arhiva pitanja

Forum
Učitavanje RSS feeda je završilo s greškom: nema podataka

Korisni linkovi
Dnevni tisak

obrazovanje

ostali


Arhiva dokumenata




preskoči na navigaciju