Učenike generacije riječkih osnovnih škola svečano su u petak, 19. lipnja 2026. primile gradonačelnica Iva Rinčić i privremena pročelnica Upravnog odjela za odgoj i obrazovanje, kulturu, sport i mlade Marija Japundža Broznić .
Ovo tradicionalno okupljanje predstavlja znak priznanja i zahvalnosti učenicima koji su tijekom svog osnovnoškolskog obrazovanja postigli iznimne rezultate u znanju, zalaganju i ponašanju te se istaknuli kao uzori svojim vršnjacima.
Svečanost je uveličala i naša Školska klapa Dominus.
Čestitamo učeniku generacije Renatu Mataiji (8.a) na zasluženom priznanju!
Više pročitajte ovdje.





